Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 telefon,1 előfizetés,...

2 telefon,1 előfizetés, egymás közt ingyen, de legalábbis kedvezményesen lehet beszélni. Melyik telefontársaságnál van ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés
Én gyeden vagyok itthon a kislányommal,és a barátnőm is nemsokára szülni fog.Arra gondoltunk,veszünk így mobilt,és akkor egymás közt olcsbban tudnánk beszélni,mint most.
2009. márc. 16. 11:02
 1/5 anonim válasza:
100%

én a t-mobilnál vagyok. van olyan, hogy családbarát kedvezmény. a feltétele az, hogy az egyik félnek előfizetésesnek kell lennie. összesen 4 telefonszám vonható össze, de kártyánként 890ft. a havidíj és a nem előfizetéses számok díját is az előfizetésesnek számlázzák. havi 100óra ingen beszélgetés van benne számonként. nekünk nagyon megéri. anyukám, férjem, nővérem és én vagyunk bevonva és nem is tudjuk lebeszélni az összesen 400órát.

[link]

2009. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a pannonnál vagyok családi csomagban. Ugyanannyi az ára telefononként, mint a t-mobile-nál, csak itt nincs 100 órás limit, hanem korlátlan.

De ti biztos nem beszélnétek 100-nál többet, szóval, amelyik a szimpatikusabb.

Ha van valamelyiknél már előfizetésetek, akkor értelemszerűen azt a célszerű választani.

2009. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig a Vodafone-nál vagyok a férjemmel együtt. "Vodafone Fix" előfizetéses díjcsomagunk van, egymásközt korlátlan és ingyenes a beszélgetés. A havidíj a két mobilra össz. 9000 Ft (ezért kb. 7 órát beszéhetünk mással, 20 Ft az sms).
2009. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vodafone fix, nekem ez a legjobb
2009. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zpress válasza:

Itt találtam egy nagyon jót: ez a legjobb telefontársaság!

[link]

2011. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!