Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van a t-mobile-nál lehetőség...

Van a t-mobile-nál lehetőség az előfizetés jelenlegi tulbeszélést személyesen kifizetni a számla megérkezése elött?

Figyelt kérdés
Már most tulbeszéltem az előfizetésem keretét. Még a számla megérkezése elött ki szeretném fizetni. Az problémát okozhat, hogy 15 éves vagyok és nem az én nevemen van az előfizetés hanem apumén? Erre egyáltalán van lehetőség vagy csak az csekk megérkezésekor lehetséges?
2010. dec. 9. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsejétől már kifizetheted az előző havi számlát a T-Mobile-nál. Akkor is, ha nem a Te nevedre szól. 5 jegyű kódot tudni kell. DE! Ettől még apád meg fogja kapni a számlát, csak csekk nem lesz mellette esetleg.
2010. dec. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sokat segítette. Még az érdekelne, hogy az egészet ki kell akkor fizetnem vagy lehet úgy is, hogy csak az én részemet fizetem ki?
2010. dec. 10. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!