Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak...

Milyen telefont válasszak 40000 forintból?

Figyelt kérdés
szóval telefont szeretnék venni,és 40000 forintom van rá. Mindenképpen érintőképernyőset szeretnék, és olyat amibe van wifi! Valaki segítsen! Köszönöm : ) Nokia C5-03-ban gondolkoztam.
2011. máj. 26. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Érintős Nokiát soha, ebben az árkategóriában a ZTE Blade éri meg a legjobban.
2011. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy mini valami jó díjcsomaggal, vagy ZTE Blade igényektől függően.
2011. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érintős telefont szerintem még ne, jó tudom hogy ez most a menő de bizonytalan, először is kérd meg egyik ismerősödet akinek van hogy használhasd egy ideig így ki probálás szinten hogy neked mennyire áll kézre stb.. Nekem rengeteg ismerősöm csalódott az érintő képernyőbe, énis használtam már és csináltam egy szép kis 1000 ftos számlát a net miatt mert egyszerűen alig állt kézre... Ha nagyon érintő képernyőset akarsz akkor a samsung, de ha mindenképp nokiát akarsz akkor a c5-00 de amin gondolkozol azsem rossz, de elötte kérj el egy érintős telefomnt amin kicsit kiprobálhatod,
2011. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már két darab érintőképernyős telefonom volt. De azért köszi a segítségedet : )
2011. máj. 26. 22:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Magyarországon melyik boltba található meg a ZTE Blade? : )
2011. máj. 27. 00:46
 6/7 anonim ***** válasza:
ahol van t-mobile,vodafone,telenor/djuice ott van zte blade is :D
2011. máj. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ZTE Blade , Samsung Galaxy 3 , Samsung Galaxy Mini de legjobban a Blade.
2011. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!