Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon kérdés? HELP!

Telefon kérdés? HELP!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megért arra az idő, hogy új telefont vegyek. Az árhatár 50 körül van, de itt minden telefont lehúznak, így teljesen összezavaródtam. Az alma iphonet meg nem fogom megkapni..:D

Samsungot, Motorolát semmiképp nem veszek.

Köszi a segítséget


2011. máj. 28. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
vegyél Blade-et, azt 1-2 12 évesen kívül mindenki szereti. vagy HTC Wildfire-t. amúgy a Galaxy Ace a legjobb választás ennyiér, de látom nálad sincs minden rendben.
2011. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vegyél HTC Wildfire-t, ahogy első mondaná.Blade-t semmiképp, hacsak nem gagyifont akarsz venni.
2011. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mi bajom lenne? Negatív tapasztalataim vannak nekem és ismerőseimnek ezzel a két márkával kapcsolatban.

De név nélkül könnyű oltani, kíváncsi vagyok szemtől szembe is ez megy-e, vagy ott egy nyalógép vagy...:)

2011. máj. 28. 11:08
 4/15 anonim ***** válasza:
találkozhatunk felőlem :D
2011. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A ZTE Blade tényleg rossz telefon. Kínai.

És ha a samsungot nem szereti akkor mivan én se szeretem .


Próbáld meg az iPhone 2gs-thátha találsz hsználtn 50 k kötül

2011. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

..:D Inkább csak jegyezz meg ebből annyit, hogy nem feltétlenül kell azonnal mindenkit beoltani :)


Iphonet nem veszek, ha lenne rá pénz akkor a 16gb.ostat megvenném persze, de inkább utazgatok a nyáron és erre kell a pénz.

De már mindenképpen kell egy új mobil is, a régi nagyon gyakran betegeskedik, most Nokiákban gondolkozom.

2011. máj. 28. 11:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Iphone 2gs? Hát ilyenről sem hallottam még, de ti értetek hozzá gyerekek, úgyhogy nektek elhiszem...
2011. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hát nem tudom milyen idős vagy de tudok ajánlani egy párat

LG:

-lg optimus one

-lg optimus me


Huawei:

-Huawei U8500


NOKIA:(szerintem nem kell fosozni a nokiákat nagyon jó kis telefonok)

-Nokia c5

-nokia c5-03

-nokia c6

-nokia x3-02


szerintem semmi baja a samsungokkal de megértelek mert nekem a sonykkal van rossz tapasztalatom :///


-

2011. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

17 éves lány vagyok.

Amúgy amivel most szemezek az a Nokia e72-vel :)

2011. máj. 28. 13:35
 10/15 anonim ***** válasza:
No az jó telefon.Egyik ismerősömnek olyanja volt régebben, és nagyon elégedett volt vele.Ő szerint megéri a pénzét!
2011. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!