Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem vagyok elérhető, a...

Ha nem vagyok elérhető, a telefonomra üzenetet kapok: "Önnek 1 nem fogadott hívása volt az SMS feladójától. " Ezért az sms-ért kell fizetni nekem, vagy a hívónak?

Figyelt kérdés
És ha igen, ki lehet ezt kapcsoltatni valahogy? Szerintem több SMS-t számláznak, mint amennyit felhasználok. Ezért lenne?
2009. márc. 16. 21:29
 1/10 anonim válasza:
100%
Le lehet mondani a szolgáltatást ha nem kéred. Ügyfélszolgálaton keresztül, vagy megnézed a szolgáltató honlapján és smskód alapján is. Én nem vettem észre hogy emiatt pénzt vonnának. Sztem ez mindegyik szolgáltatónál ingyenes opció.
2009. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
szerintem is ingyenes
2009. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ingyenes.
2009. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valaki a tudtodon kívül használja a telefonodat? Aztán a megírt és elküldött smst törli a telefonodból... Ez inkább valószínű, mivel én akkor is kapom ezeket az smseket, ha történetesen egy fitying sincs a kártyámon, és amikor föltöltöm, nem von le hirtelen nagyobb összeget, meg nem is reklamál, h fizessem ki a tartozásomat. De hívd föl az ügyfélszolgálatot, az tuti ingyér van. (Legalábbis vodánál tuti, de gondolom a többinél is)
2009. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom vodafone-s vagy. Én is kapok ilyet sokszor.

Nem kell érte fizetni, lemondani szerintem nem lehet, de lehet, hogy rosszul tudom. De hogy ezért nem kell fizetni az biztos, ha kell is benne van a havidíjba, szóval végül is ingyenes.

Kérj részletes számlát, ha nem tudod mi kerül ennyibe, mi is kértünk párszor, utólag is lehet és kiküldik nemsokára. Hívd az ügyfélszolgálatot, az is ingyenes.

2009. márc. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak a központ üzen, hogy hívott valaki az üzenetben szereplő számról, amikor nem voltál elérhető. Ingyenes és lemondhatod, de miért tennéd? Én direkt kértem ezt a szolgáltatást, így legalább látom, hogy kerestek, amikor ki voltam kapcsolva.
2009. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
88%
Ha T-mobilos vagy, akkor nem rég kapnod kellett egy olyan sms-t is, hogy mostantól van egy ilyen ingyenes szolgáltatásuk. Viszont visszahívást kérni nem lehet :(
2009. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek az infokat! A szolgáltatást én is jónak tartom, lemondani nem szeretném. Inkább jobban odafigyelek a telefonálgatásra.:)
2009. márc. 17. 12:29
 9/10 anonim válasza:
100%
Nem kell fizetnetek érte.Ezt a szolgáltató biztosítja.Ez egy ingyenes értesítő szolgáltatás.
2009. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Igen, ingyenes, de kikapcsolni az átirányítás menüben lehet. Amúgy bekapcsolni is ugyanúgy, azaz a 30/987-6543 számra kell beállítani az átirányítást. Pannon és Vodafone esetén nem tudom...
2009. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!