Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza lehet hozni a pár...

Vissza lehet hozni a pár hónapja törölt képeket a telefonomra? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Volt egy pár képem a telefonomon, és véletlenül kitöröltem pár hónapja, de most meg nagyon fontosak lennének azok a képek. Valahogy vissza lehet őket hozni?Ha igen, akkor hogyan?
2011. okt. 25. 23:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha még nem lettek felülírva, akkor adatmentők kinyerhetik belőle. Tehát ha azóta nem, vagy csak minimálisan használtad a telefont, akkor érdemes megpróbálni. De nem olcsó, többtízezer forint.
2011. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

GetDataBack, Recuva programokkal meg lehet próbálni (ha memóriakártyáról van szó).


A visszaállítási esélyeket nagy mértékben csökkenti az adott eszköz további használata, és a rá történő adatírás. Egy fájl addig visszaállítható, amíg az általa felülírhatónak megjelölt adatterületet valami más felül nem írja. Ha van egy 1GB-os memóriakártya, amit egyszer vagy többször is megtöltöttél adattal, azaz legalább 1GB-nyi adat került rá idővel, akkor egyértelműen megtörtént minden egyes tároló felülírása. Minél többször történt ez meg a hónapok során a folyamatos használattal, annál kisebb az esély a korábban törölt állományok visszaállítására.


Egy telefon belső memóriája is így működik, annyi nehézséggel hogy ahhoz nem lehet hozzányúlni, nincs olyan adat-visszaállító program ami látná és kezelné azt (csak merevlemezt vagy flash meghajtót).

2011. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi. 2. eltudnád magyarázni hogy hogyan kell használni a programokat amit leírtál?
2011. okt. 26. 11:03
 4/18 anonim ***** válasza:

Elindítod a programot, megkérdezi hogy milyen típusú fájlt akarsz keresni, majd azt hogy hol (merevlemezen, optikai meghajtón, flash meghajtón, adott mappában, stb...), kiválasztod a megfelelő formátumot (kép), meg hogy hol van, és elindul a keresés. Ha van találat, kilistázza a program, ezt meg tudod nyitni, és ki is tudod menteni újra önálló fájlként.


A programok csak olyan találatot listáznak ami helyreállítható, ezért a többszörösen felülírt fájlokat már nem igazán fogják látni, vagy helyreállítani (főleg ha a több hónap alatt végig használatban volt, kicsi az esélye hogy abból maradt valami).

2011. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sikerült az összeset visszahoznom!! A program be is adta az összes törölt képeket amik a telómon voltak, még azokat is amik 2009-ben! Írja a fájl neveket is stb.. a régi törölt mp3 fájlokat is visszahozta.. Csak azt nem tudom hogy hogy kell elmenti??
2011. okt. 26. 12:57
 6/18 A kérdező kommentje:
Amikor meg akarom nyitni, azt írja hogy nincs villámnézet. Most akkor hogy van ez? :S
2011. okt. 26. 12:59
 7/18 A kérdező kommentje:
Mutatja a program a visszahozott fájlokat az egyik mappában, azok közt ami már elve is rajta volt a telefonomon, de úgy írja a fájl nevet. pl : fényképek001 és át van húzva a fájlok neve. Megtalálta mindet a program, de miért nem adja be azokat a képeket? :(
2011. okt. 26. 13:01
 8/18 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem hogy lehet őket másolni, majd egy mappába már be lehet illeszteni, ha nincs külön exportálás menüpont vagy gomb.
2011. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kijelöltem a fájl, azután jobb egérgombbal rákattintottam, és utána pedig a copyra, azután ezt írta : Copy is available only in the licensed version !

Do you want to buy license now? Most akkor mi a teendő? :(

2011. okt. 26. 13:14
 10/18 anonim ***** válasza:

Ingyenes verziót töltöttél le, de csak fizetőssel működik. Keresned kell egy törést vagy egy tört verziót.


*****


Én a második találatot (47/1) töltöttem le és használtam, abban van törés/patch/serial, és az már engedni fogja a másolást.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!