Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valamilyen RAM memória...

Van valamilyen RAM memória túlhajtására alkalmas program?

Figyelt kérdés

Bios-ban maximumra raktam a frekvenciát.

Olyat, hogy feszültséget meg hasonlókat nem lehet beállítani sajnos. Az a baj, hogy elég régi a cucc és nem lehet már nagyon kapni dolgokat bele itt a környéken, a netes rendelésbe meg még nem nagyon vágnék bele, meg ha van is akkor sem biztos, hogy megérné számomra különböző okok miatt...


2011. márc. 27. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon régi gép, akkor tornázhatsz te vele akármennyit, nem lesz érezhetően jobb.
2011. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet. De a processzor is húztam meg most a videokártyát kicsit és szerintem érezhető valamilyen mértékű teljesítmény növekedés. Legalábbis számomra...
2011. márc. 27. 21:09
 3/3 Panda Péter ***** válasza:
az ég világon semmi értelme sincs, a ram órajel növelés ráadásul amúgy is nagyon-nagyon kis mértékben növeli csak a rendszer összteljesítményét.
2011. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!