Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino Quick sim kártyás...

Domino Quick sim kártyás telefon vásárlásakor, a 366 nap eltelte után a telefon ugyanúgy használható? Nem tiltja le a T-mobil?

Figyelt kérdés

Ha nem,akkor mért éri meg neki egy eredetileg 45ezer körüli telefont (amit amúgy is akciósan 39ezerért árul) ,domino quick-ben még olcsóbban, 29.000ezerért eladnia? Hol van ebben a buktató?

Kinéztem egy telefont és nem szeretnék meglepődni a végén:-) ..a T-nél meg csak össze vissza dadogott az ügyfélszolgálatos,de semmi infót nem mondott :(


2011. máj. 31. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

ha 366 nap alatt egyszer sem töltöd fel egyenleged akkor kapsz egy sms.t amiben tájékoztatnak, hogy még van talán 1 hónapod, hogy feltöltsd utána tiltják a kártyát


egyébként melyik ez a telefon?

2011. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszike a választ!

Egy Samsung S5570 Galaxy Mini-ről van szó,szép fehér színben:)

Nekem a SIMre nincs igazán szükségem,alapból is van T-mobilos SIM-em,azzal szeretném majd használni,ezt meg max. lebeszélni és hagyni elveszni.

Nekem főleg a telefon kell. De ha nem Domino Quickbe veszem meg egy 10essel drágább.Szóval megérni így megvenni és lebeszélni róla a pénzt:)

Csak nem értettem ez még Éri meg a T-nek. De e szerint ez is egy olyan dolog,amivel az új "vásárlóknak" kecsegtetne,nem a régieknek..

Ha a telefon 1év után is simán használható,és csak a simet tiltják le,akkor megéri inkább Quick csomagban venni:-)

Köszike még egyszer!

2011. máj. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!