Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A zte blade akkumlátorja...

A zte blade akkumlátorja folyamatos használatnál mennyi ideig tart ki?

Figyelt kérdés
gyakorlati tapasztalatokra vagyok kíváncsi főként, nem a hivatalos adatokra, előre is köszi!
2011. máj. 31. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

100% fényerővel, iGO, 2.5 órát bír. Ha ezt értetted folyamatos használat alatt.

Amúgy nagyon romfüggő, az előző 2.2 romom szűk 1 nap alatt leszívta (kb 5 percenként megnéztem, játszottam, neteztem), most újat tettem fel, és 3-4 napig bírja ugyanilyen használat mellett.

2011. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen erre gondoltam , köszi a választ!

és a többi telefonhoz képes ez mit jelent?

2011. máj. 31. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden okostelefont naponta kell tölteni gyakorlatilag, tehát átlagos.
2011. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!

Érdekelne melyik ROMod van fent most ( ami 3-4 napot kibír...)

Köszönöm.

2011. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Panda Péter ***** válasza:

ha kihasználod a benne rejlő lehetőségeket (netezés és e-mail, játék, zenehallgatás, fényképezés, navigáció stb) akkor naponta kell töltened, de az minden okostelefonnal így van.

ha csak mint telefont használod, vagyis egy nap alig-alig veszed elő, akkor is csak percekre, akkor persze jóval többet bír. de akkor meg minek okostelefon ugye..

2011. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

@13:25


Swedish Spring RLS5, de az teljesen lepucolva. Böngészőn, számológépen és üzenetkezelőn kívül nem használok más gyári appet, így mindent kitöröltem belőle.

2011. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!