Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az android marketről letöltött...

Az android marketről letöltött játékoknak nem az alkalmazásokban kellene lenni a mobilon?

Figyelt kérdés
Wifin keresztül töltöttem le játékokat a galaxy telómra, de utólag kiderült nem jött le semmi. Mitől lehet ez?
2011. jún. 1. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Van ez a menünek nevezett alkalmazás lista. Amit letöltesz annak itt kell lennie. Vagy ha felmész MArketre és megnyomod a menü gombot akkor előjön egy olyan, hogy saját alkalmazásaim (My apps) itt láthatod, hogy mi az amit telepítettél. Ha sehol nincs akkor gondolom én valami átmeneti probléma miatt nem települt. Próbáld meg mégegyszer. Én egyszer egy hétig próbálkoztam egy alkalmazással mire végre tudtam telepíteni.
2011. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!