Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kérdések a Vodafone 858 Smart...

Kérdések a Vodafone 858 Smart (Huawei U8160) telefonról?

Figyelt kérdés

1. Hogy tud videót lejátszani?

2. Miért nem tölt be a Maps meg a navigációs program? Azt írja ki hogy valami network probléma van, pedig tudtommal ehhez nem kell net.


Előre is köszi a válaszokat!


2011. jún. 1. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Hát nem ezen fogsz filmet nézni az biztos. Max. arra jó mint ezek az mp4 meg mp5 lejátszók, hogy a kedvenc klipjeidet felteszed és megnézed ha nagyon muszáj.

De legalább vannak rá különböző lejátszók így szinte minden formátumú videót le tudsz vele játszani.

2. A Google Mapshoz internet kell, mert a neten tárolja a térképeket. Ha van net akkor hozzá tud férni a térképekhez így meg is tudja mutatni hol vagy.

Érdemesebb egy offline navigációt használni pl. igo.

2011. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kategóriájában az egyik első számú mobiltelefonja, olcsó könnyen kezelhető és számtalan alkalmazás és lehetőség nyitott számodra.Szuper kis okos telefon. Használj wifi-t az ingyenes mindig!!! a maps-hoz is.
2011. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És miért ne nézhetne filmet rajta??? amit csak akar ez egy jó telefon! Aki meg csúcs gépet akar az több százezer forintot kell költsön rá. Szerintem aki 100 - 150 ezer ft-os telót vesz az nem gondol arra hogy pár hónap és majd a felét fogja érni, vagy olcsót érdemes venni vagy nagyon drágát...

Én csak nevetek a markomba mikor hallom , ráadásul részletre vesznek 100 ezres telefont...a szegény hehe. De hát valamiből a kereskedéseknek is meg kell élni...:)

2011. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen telefonom van.Vagy 6 filmem van már rajta.3Gp-be konvertálom őket majd Myphone explorer- segítségével Bluetooth-on keresztül átküldöm őket a telefonomra.Persze vettem bele memóriakártyát.
2012. márc. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!