Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson W200i-re magyar...

Sony Ericsson W200i-re magyar szoftver frissítést?

Figyelt kérdés
Valaki nem tudja véletlenül, hogy hogyan kell magyar nyelvű szoftver frissítést csinálni? A telefonom Sony Ericsson W200i, s csak angol szoftver frissítést tudtam rá tenni. :S A kiválasztható nyelveknél nem volt magyar. Nem tudtok olyan telepítőt, ami magyar? Szervizbe vajon meg tudják csinálni, hogy újra magyar legyen?
2011. jún. 2. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Te nem szoftverfrissítést teszel rá hanem szoftverfrissítést végzel. Nagy különbség.

Mivel csináltad? SEUS? Mert akkor utána egy hard resetet nem árt csinálni. Ha ezek után se akkor szerviz.

Ha nem azzal hanem XS++ vagy FAR segítségével tettél rá szoftvert akkor biztos olyan régiós szoftvert sikerült rátenned amiben nincs magyar nyelvi támogatás. Erre az a legegyszerűbb megoldás, hogy olyat szerzel be amiben van magyar nyelv. Ilyenek a Cent Europe-s szoftverek.

[link] itt találsz jópárat.

2011. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt töltöttem le, de én ennyire nem értek hozzá, mint ahogyan te írod. Nem tudom mit jelentenek a rövidítések amiket írtál. Az oldalon amit linkeltél, pedig próbálom megkeresni a magyar nyelvűt, de kis ezer van. Köszi egyébként

2011. jún. 2. 13:37
 3/12 A kérdező kommentje:

Találtam olyat amibe van magyar, de nem tudom mivel kell ezt elindítani, milyen programmal működnek ezek. .fbn fájl

Légyszíves segíts még!

2011. jún. 2. 13:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Letöltöttem ezt a XS++-t de nem tudom,hogy kell használni, meg mit kell most csinálni a .rar-ral, meg hogy mi kell tenni ilyenkor a telefonnal.....
2011. jún. 2. 13:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt XS++szal fel tudod tenni. De akkor a MAIN, FS és Custom fájlok is kellenek. Itt van egy kis leírás, hogy hogyan kell gyári szoftvert feltenni a w200-asra.

[link]

Mivel frissítettél szerintem a CID53-as leírás szerint csináld.

De szerintem előbb csináld meg azt a Hard resetet a telón. Ott van valahol a beállításokban (settings) az általános fülön.

2011. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet baja a telefonnak ettől?
2011. jún. 2. 13:58
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, írja, hogy elcseszheti/tem. Azért annyira nem vagyok giga kocka, hogy ebbe belemerjek vágni. Újra tudok rakni egy gépet, stb, vágok egy két dolgod, de azért.... Ha valaki esetleg tud hasonló telepítőt, mint ami a sony oldalán van, s van benne magyar szoftver friss, annak örülnék! Köszi azért
2011. jún. 2. 14:03
 8/12 A kérdező kommentje:
Bár azt nem értem, hogy barátomnak telefonján kb egy éve csináltunk szoftverfrissítést, s neki magyar lett. Pedig néztem, minden telefonra ugyan az a program van sony oldalán, s a legelején kell kiválasztani a nyelvet, így nem értem, hogy nincs benne a magyar most, ha ezelőtt benne volt... : /
2011. jún. 2. 14:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Más megoldás nincs. Csak ez a 3 lehetőség.

A hard reset (teljes visszaállítás, mindet nulláz, szokott lenni magyarul) lenne a legegyszerűbben kivitelezhető, mert ennyi idő alatt ezerszer meg lehetett volna csinálni. Ezt amúgy is szokták ajánlani frissítések után.

Vagy seus és újra megcsinálod vele a frissítést, vagy a másik módszerrel való szoftver felrakás.

Mondjuk negyedik lehetőség a szerviz de ha nem akarsz költetni akkor ez kiesik.

2011. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a teljes vissza állítást, de ettől még angol maradt, s nem lett magyar nyelv benne.
2011. jún. 2. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!