Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Válaszolnátok? (tudom kérdésed. )

Válaszolnátok? (tudom kérdésed. )

Figyelt kérdés

androidos telóm van: lg optimus me

szeretnék rátenni valami játékot amivel szórakozhatok

marketről nem szeretnél letölteni,mert nincs wifim és úgy pénzbe kerülne

úgy gondoltam,hogy majd a netről töltök le a gépre és úgy ráteszem a telóra(a honlap: [link]

ok letöltöm ráteszem a telóra megnyitom és kiírja.hogy mivel nem marketről van ezért veszélyes a telóra és kiírja,hogy mik lehetnek a következmények pl sd kártya törlése meg hasonlók

nem merem elfogadni,mert félek,hogy tényleg lesz baja telefonnak

a kérdésem az lenne ,hogy tényleg lehet beje a telónak?


2011. jún. 3. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a az üzenetek részben azért vannak, mert a google szeretné ha mindenki inkább a Marketet használná mert az a biztos meg hivatalos forrás, de ez nem jelent semmit. Nyugodtan telepítheted a nem Marketről letöltött dolgokat is. Amúgy az alkalmazás beállításoknál van egy ilyen, hogy ismeretlen forrás. Na ott rakd ki a pipát ha nem lenne.
2011. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm választ!!!:))

telepítettem és gond nélkül tudok játszani:)

2011. jún. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!