Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ojat lehet hogy én veszek egy...

Ojat lehet hogy én veszek egy elővizetéses telót de a készüléket le szeretném cserélni és veszek egy feltöltő kártyásat és az elöfizetéses kártyát belerakom?

Figyelt kérdés
ZTE Blade-nek érintője vagy hőérzékelője van?
2011. jún. 4. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a szolgáltató megegyezik, akkor cserélhető.

Hőérzékelősről telefonnál nem hallottam, a a Blade kapacitív elven működik. A másik változata az érintőképernyőknek: rezisztív.

2011. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
feltöltőkártyásat bármikor vehetsz, és az meg hogy melyik telóban használod a SIM-et, az meg már nem az ő dolguk... :)
2011. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet. De attól még az előfizetést fizetni kell a másik kártyára, természetesen, midnegy, mennyit használod. Amúgy kapacitív, és az elektrosztatikus elven működik, nem hővel.
2011. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mackoalso válasza:
ojat??!! jesszus!! a magyar helyesírásra is figyeljünk már
2011. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csapacsupa ***** válasza:
Minek neked okostelefon? Hisz írni sem tudsz.
2011. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hőérzékelője, beszarok.
2011. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki helyesíró bajnok (én nyertem anno versenyt), de az már a válaszoló lenézése, hogy a gép által felkínált javítást nem teszi meg! Mert a gép javítana, kipróbáltam, ennyit erről......
2011. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!