Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett a nokia...

Mi történhetett a nokia 5230ammal?

Figyelt kérdés

Tegnap teljesen fel lett töltve.Majdnem egész d.e küldözgettem bluetoothon oda-vissza.Ezekután lemerült 2 egységre.Majd feltettem a keresztapám töltőjére(jó volt hozzá)Miközben töltött az uncsim végig játszott rajta :S.

Utána még kb fél órát töltött"zavarás nélkül".(ekkor is csak 3 egységre ment vissza)

Majd otthagytam a polcon.Este azt vettem észre hogy nagyon forró és 1 egységre lemerült újra..(pedig nem csináltam vele semmit...:S ) Később pedig kikapcsolt és nem tudtam bekapcsolni.Kiszedtem az akkumulátort majd bekapcsoltam(ekkor se nagyon akart bekapcsolodni)Éjszakára rádugtam a töltőre és reggelre teljesen hibátlanul működött.

Mitől lehetett hogy így felforrt és kikapcsolt?

én kettőre gondoltam : a, a túlerőltetés(küldés,játszás...videózás stb.)

b, nem tetszett neki h töltés közbe játszottak rajta.

Szerintetek?


2011. jún. 5. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek érdekes dolgok. Nekem is 5230-am van. Ha autózok, nem a zsebemben tartom, hanem fix helye van a kesztyűtartóban. Így sosincs a napon. Viszont már nem egyszer előfordult, hogy amikor hívtak, és kivettem a kesztyűtartóból, igen meleg volt a készülék. De most, hogy leírtam ezt neked, eszembe jutott, hogy lehet azért "erőlködött" a telcsi a kesztyűtartóban, mert nem ért el semmilyen adóantennát ( a mobilok mindig kapcsolatban akarnak lenni!!), és folyamatos adásban volt. Vagyis ez azt jelenti, hogy ha folyamatosan nagy térerő van, akkor kevesebbet dolgouik a telcsi ( és kevesebbet is fogyaszt), mint az É-i sarkon egy telenor.
2011. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!