Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Ha tesómat hívom (külföld...

SOS! Ha tesómat hívom (külföldön van) a vonal megszakad vagy azt írja ki hogy a hálózat foglalt. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A tesóm hétvégén ment ki Németországba, aznap este tudtunk beszélni, de azóta a vonal a csengés előtt megszakad vagy azt írja ki hogy a hálózat foglalt. Ilyenkor mit kell tenni?

Nagyon aggódom érte, kérlek segítsetek.


2011. jún. 7. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Kamu válasza :

A kérdés az, hogy mielőtt kiment volna roamingolta-e a teloját.Mert ha nem akkor baj van, ugyanis még mielőtt elutazott volna, vagyis itthon kellett volna roamingolni.Másik dolog hogy esetleg nem cserélt-e SIM kártyát odakinn.

Nincs mit tenni(sztem), várnod kell amíg ő hív, vagy ha tudsz lépj vele kapcsolatba a neten.

2011. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De hát este még beszéltünk és akkor is kint volt már külföldön, és akkor tudtunk beszélni.

Egyébként köszi, hogy írtál, mert nem tudtam hogy át kell állítani valamit. Most már kicsit nyugodtabb vagyok.

2011. jún. 8. 06:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Kamu válasza :

Ne feledd, hogy a te telefonodat is roamingolni kell.Ez egy telefonbeállítási eljárás. Nem tudom milyen telefonod van, de a kezelési útmutatóban biztosan le van írva, nézz utána.

Ha nincs meg a kis könyved, keress rá a googlen.

2011. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!