Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Legend vagy Samsung...

HTC Legend vagy Samsung Galaxy Ace? Melyik a jobb? Melyiket vegyem és miért? 22 éves lány vagyok, nekem melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Ace szép vékony. De a Legend alumínium háza, amoled kijelzője és maga az, hogy HTC vonzóbbá teszi. Én a Legendet választanám.
2011. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én samsung galaxy ace-t vennék!

Azt is veszek, 1-2 hét múlva(lekopogom)...:D(lány vagyok, 18 éves)

2011. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ma 13:20-as vagyok ismét...

csak azt szerettem volna még írni, hogy én már rengeteg kérdést feltettem ezzel (samsun g galaxy ace) itt, összehasonlításilag is...keress rá ha gondolod:)

de én ez mellett döntök : ))

2011. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Specifikációk alapján egyértelműen az ACE. Felhasznált anyagok tekintetében egy kicsit jobb a Legend. Ma már az Ace-t érdemes venni annak ellenére, hogy a Legend is egy nagyon kis teló.
2011. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!