Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még lesz fehér vagy fekete Lg...

Még lesz fehér vagy fekete Lg Optimus GT540 a T-mobilnál?

Figyelt kérdés
mert azt írták ,hogy jelenleg nincs raktáron a fehérből, de majd érkezik, feketét meg most egyáltalán nem rakták ki választható színek közé:S
2011. jún. 9. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
most árusítják ki őket 20k-ér. ha kiürül a készlet nem lesz már
2011. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó csak fehér-t berakták hamarosan kapható színek közé,míg a feketét sehova, gondolom akkor fehérből még hozatnak (rózsaszínből meg még ugye maradt), feketéből meg már nem lesz több, én ezt így értelmeztem,de azért raktam fel a kérdést, mert 20 k-ért nekem ez teljesen megéri :S
2011. jún. 9. 19:49
 3/3 kolo ***** válasza:

Ajánlom is a készüléket. Én is ezt használom november óta, teljes megelégedettséggel. Harveresen ugyanaz, mint a többi alsó-közepes telefon, csak rezisztív a kijelző. Ez van akinek bejön, van aki utálja. Ami jó, hogy van hozzá nagyon jó - nem hivatalos - 2.3-as droid. Ha felrakod bukod a garit (vissza lehet tenni a gyári rendszert, és akkor marad a gari, szóval no para), de megéri frissíteni rá, mert csodákra képes a telefonnal. :)

Na de bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok, arra nem tudok, mert én vodás vagyok...

2011. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!