Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik programmal lehet a...

Melyik programmal lehet a leggyorsabban egy filmet . Divx formatiumba konvertalni? (android)

Figyelt kérdés

Szoval az erdekelne , hogy melyik az a LEGGYORSABB program amivel egy6 filmet .divx forematumba lehet konvertalni , hogy androidon menjen?

Amit ismerek az a DIVX CONVERTER PLUS de az nagyon lassu!

Szoval esetleg valami mast nem tudtok?

A valaszokat elore is koszonom!


2011. jún. 9. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem inkább gép függő mint program, de ott a Format Factory.

Előtte azért szerintem próbáld ki a Mobo playert a telón. Ha az viszi gond nélkül a filmet akkor felesleges konvertálnod.

2011. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
DVDFab, FairUse Wizard.
2011. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kossz a valaszokat kiprobalom oket!

Am Mobo player-el nem viszi es rock playerrel meg nagyon akadozik!

2011. jún. 9. 19:40
 4/4 kolo ***** válasza:
Milyen telód van? Mert én LG Optimuson már Isten tudja hány évadot megnéztem a kedvenc sorozataimból, mind konvertálgatás nélkül, feliratfájlokat is berakva. (Rock player amúgy.) Ha valami gyengébb telefonod van, nem csodálkozom azon, hogy nem játsza le jól a gépre optimalizált felbontást, akkor tényleg konvertálgatni kell sajna. A videó kódolás meg lényegében gépfüggő, de nagyon szokták dicsérni a WinAVI sebességét. Igaz az asszem nem tud divx-et.
2011. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!