Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Valamit nagyon...

Segítség! Valamit nagyon elrontottam?!

Figyelt kérdés

Valamit elrontottam a telefonomon :U :O

Leakartam tiltani az internetet,hogy feltudjon menni

*7465625*28638# = Auto Network lock ON - ezzel


#7465625*28638# = Auto Network lock OFF

#SIMLOCK*AUNET#


amit erről az oldalról néztem: [link] egy samsung jet s8000 ről van szó.


Lekapcsoltam,átcseréltem egy másik sim kártyát azóta a saját simmemnél is azt csinálja ,ha felkapcsolom a telefont kiírja,hogy adja meg a hálozati kulcsot...de nem tudom mi lehet az.(ezt írja ki más simnél is)

Kivettem és sim nélkul beirtam a #7465625*28638# kodot...kiirta,hogy valmi deactiveted,lekapcsoltam visszaraktam a simet de újra kiírja bekapcsolásnál,hogy hálozati kulcs..és nem lehet tovabb lepni....hivni,stb...nem megy tovább a menube.


2011. jún. 10. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, ez így van rendjén.

Nem az internet kapcsolatot kapcsolgatja ez a kód, hanem a mobilszolgáltató hálózatát tiltja. Szóval sikeresen elcseszted.

Ha garanciás a telefonod akkor remélhetőleg megcsinálják.

Ha nem, akkor vidd el valami mobilszervízbe, 4-5 ezresért kikúrálják. Mondd azt hogy a kisöcséd cseszte el hogy ne röhögjenek nagyon.

2011. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most már megy....valmi youtube videot neztem....aztan volt benne egy gyari reset kod lehet az segitett
2011. jún. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!