Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha cserélem a firmwaret...

Ha cserélem a firmwaret mennyi az esélye hogy elrontom vele a telót kuka szinten? és a neten amilyen firmwarek vannak azokban lehet "vírus" vagy lehet hogy olyan ami direkt rossz? Esetleg ha elrontom, a szerelő tud vele valamit csinálni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 22:50
 1/3 anonim válasza:

Elviekben tölthetsz rá hibás firmware-t, de szerintem elrontani nem lehet, mert azért van ennek egy alap i/o programja ami be van égetve a hardverbe, és legalább annyit tud, hogy ír meg olvas.


Ha az új firmware nem jó szerintem simán felülírhatod egy másikkal.


Mielőtt felürírsz valamit előtte az eredetiről mindíg csinálj biztonsági másolatot.

2011. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha odafigyelsz akkor nem sok gond lehet. Ha gépról csinálod akkor egy áramszünettől azért félni kell. A neten lévő fw-k általában gyári cuccok, kivéve ami s5230-hoz vannak, mert ott sok a felhasználók által buheráltak, illetve az okostelefonoknál a romok ami nagy többségében nem gyáriak. Én a vírus miatt soha nem aggódtam. Mondjuk ettől még lehet. Épp ezért tanácsos elolvasni a felhasználói visszajelzéseket. Ha nekik nem volt ilyen jellegű gondjuk neked se valószínű, hogy lesz.

A szerelő meg igen jó eséllyel vissza tudja hozni a halálból a telefont

2011. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Viszont lockolni lehet pl simlock meg ilyesmik, az a baj hoyg minden telefonba másféle trükkök vannak.
2011. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!