Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy folyton...

Az mitől van, hogy folyton hízni akarok valamiért, pedig már így is tiszta szalonna a testem? Ez miféle elhízási betegség vagy ez valami rossz vírus? 18/F 180cm 98kg (ebből kb 40kg színtiszta háj)

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha hormon-vagy pajzsmirigy zavar,akkor arra jó lenne fényt deríteni.
2011. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem poénból írtam ha valaki azt gondolná, hanem komolyan ilyen problémám van
2011. jún. 5. 17:45
 3/10 A kérdező kommentje:
lehet igazad van, de megnézem még a többiek ötletét is
2011. jún. 5. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Ennyivel mit kezdjek?

Mentálisan gyenge vagy, nulla az akaraterőd és nem vagy képes életmódot változtatni, vagy próbálkozol és azért fogysz?

Ilyen extrém esetben amúgy nem szabad csak úgy ilyenolyan diétákba kezdeni, orvos, szakorvos véleménye kell, na meg persze az okát se árt kideríteni. Lehet hormonális pl. Na meg ugye mozgás? Csak azt sem szabad mindent, mert tönkremennek az ízületeid.

2011. jún. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lehet rosszul fogalmaztam, de úgy értem h diétázni se bírok csak folytonos evés evés és evés.. úgymond képtelen vok fogyózni és mozogni, mintha valami blokkolna ebben és egyre kerekedek, orvoshoz meg szégyellek ilyennel elmenni
2011. jún. 6. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:
akaraterő.
2011. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ha jól értelmeznéd akkor tudnád h ez nem akarat erő kérdése már
2011. jún. 7. 19:23
 8/10 anonim válasza:
Menj e orvoshoz, nem fog kirohogni. Jerj egy teljes laborvizsgalatot. Hormonális problémák és gombás fertozesek is okozhatnak evési kenyszert
2014. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia! Én is ezzel a problémával küzdök, de ez szerintem is fejben dől el. Én ilyen 80 kiló körül vagyok, pedig csak 12 éves vagyok.
2015. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 atesz5870 válasza:
Igaz, hogy ezeréves a kérdés, de a blokkolás bennem is megvolt. Azért érezheted, hogy enni akarsz, mert kitágult a gyomrod. Nekem a motivációval sikerült lefogyni és, ha egyszer elkezded nem szabad kifogásokat keresni
2017. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!