Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy sony xperia...

Most vettem egy sony xperia telót. Ki kell sütni az aksiját?

Figyelt kérdés
Tehát fent hagyjam 12 órát ?és ha igen akkor hányszor kell
2011. jún. 11. 19:06
 1/8 anonim válasza:
0%
igen, 16 órát kell és nem árt évente
2011. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feltölteni fullra érdemes, de kisütni nem kell, ezek már nem olyan aksik.
2011. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nem kell, mindegy meddig hagyod rajta, mivel úgysem fogja tovább tölteni, ha tele van az akksi.
2011. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Kedves első. Szerinted milyen évet írunk? 10 éve nem kell, és nem is lehet kisütni, csak a szolgáltatók még mindig le vannak maradva. Amikor kiírta, hogy feltöltve, lehúzod, és kész.
2011. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. jún. 11. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne b@sszá ki velem' :) BKine süsd az aksit , mert kuka ugyan ez volt a Nokia 5230 as telómmal aszonták h süssem ki és eromlott rögtön (Azért vittem be mert hamar lemerült) :) És neem kell felrakni töltőre mert ezek már csúcskategóriás telefonok és nem kell (Ezt mondták a T-Mobileba)
2011. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kisütés: nem

Töltés: Amíg akarod, lekapcsolódik a töltés amint befejeződött, nem gond ha rajta marad.

2011. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és azt se gond ha nincs időd csak épp 5 percre tölteni, mert hazaugrottál de már mennél is, nem muszáj fullra tölteni, de amint van rá lehetőség, adj neki töltőt.
2011. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!