Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitól lehetett az, hogy a...

Mitól lehetett az, hogy a amsung telefonomnak a a háttérvilágitása egyszer nem kapcsolt ki? Ezt eddig nem vettem észre, a telefon rendesen müködik.

Figyelt kérdés
S5230-ról van szó. A telefon egyébként köszöni szépen jól van, jól müködik, nincsen vele semmi probléma. Kijelzője is szépen megy.
2011. okt. 30. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak beállítási "hiba".

a kijelző fényét be lehet állítani, hogy mennyi ideig világítson, ott nézd meg.

de ha nem az a baj, akkor indítsd újra a telefont, néha az is segít :)

2011. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

30 másodpercre volt állitva, ezt először csinálta utána és azóta sem csinálta Hála Istennek!

Most már 15 mp-en van.

Igaz, hogy a telefont ha hivnak én és a beszélgetés be van fejezve, én nem szakitom meg hanem csak a tokba teszem vissza, és majd a másik illető megszakitja.

Meg is szakadt a beszélgetés de a háttérvilágitás az ott maradt. Ezt kb: 3 óra mulva vettem észre, az akksit is leszivta egy picikét a fényerő.

2011. okt. 31. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!