Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős telefon...

Milyen érintőképernyős telefont vegyek maximum 30 000 ft-ig?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 16:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Amúgy igazad is van,hiszen neked könnyű nem belezavarodni.akárhányszor elolvastam a kérdéseket, vagyis amire rákattoltam mert természetesen nem fogok minden egyes hasonló kérdést elolvasni se a 100. se az 1000.-et.

szóval , akárhányszor beleolvastam ebbe abba a kérdésbe, ott mindenhol fikázzák vagy jót mondanak róla, de leginkább fikázzák. úgyhogy így tudja jól eldönteni az ember, hogy melyiket is válassza.

de akkor szerintem samsung mini vagy sony x8. itt márcsak nekem kell eldöntenem. de mindegy, azért várok még válaszokat.

2011. jún. 12. 16:37
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerinted ha mégegyszer megkérdezed azzal más lesz az emberek véleménye a telefonokról? Nem. Itt is ugyanazt leírják mint azoknál a kérdéseknél ugyanúgy. Ha ott összezavarodtál a válaszokban akkor itt is össze fogsz.

Meg nem muszáj elolvasni azt a rengeteg kérdést. Kinézel 1-2 darabot amihez 5-6 vagy több válasz érkezett.

2011. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én a galaxyt választanám biztosan, egyik ismerősömnek ilyen van, és nekem nagyon tetszik, nekem samsung s5230-som van, kb 2 éve, nem annyira rossz telo, de most már vannak nála 100x jobbak.:)
2011. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ZTE Blade
2011. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is hasonlókép voltam végül x8 mellet döntöttem,bár itt is sokan szidják ,viszont a blade-t nagyon dicsérik. Eddig bevált.Tudtommal t-nél is 2.1-es android-al adják csak a szöveget nem írták át (ha mégsem akkor is könnyen frissíthető 2.1-re kb 1/2-óra az egész számítógép és internet kell hozzá.)Arra figyelmeztetlek,hogy a telefonon ,ha nem veszel mobilnettet hozzá,tiltsd le az adatforgalmat különben hamar sokba kerül az internet.( A wifi-adatforgalmát nem befolyásolja)
2011. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

X8


2.1-el adják a t-mobil-nál is csak b@sszák frissíteni a leírást.


Raksz rá esetleg egy 2.2-es androidot és jobb lesz bármelyiknél, ami ebben az árkategóriában van.

Seria.hu-n van 2.2-es android fórum, válaszd onnan a 13-as számú romot. Abban magyar nyelv is van.

2011. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!