Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecserélnétek a Iphone 3GS-t...

Lecserélnétek a Iphone 3GS-t IPHONE 4-re?

Figyelt kérdés
Páromnak 3GS van, amit megkapok tőle, és 4-est vásárol. Szerintetek akinek már megvan a 3GS annak lenne oka bármilyen okkal megvenni a 4-est? van olyan funkció ami elengedhetetlen?
2011. jún. 12. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem. Nekem megfelel a 3GS sebessége, kijelzője és kamerája is. IOS 5 is lesz rá...
2011. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már a 4.3-al is rendesen laggol a 3GS... én tuti nem tenném rá az 5-öset. amúgy már kiadták beta verzióba.
2011. jún. 12. 17:19
 3/12 anonim ***** válasza:
az fasza. nálam nem laggol, vagy nem veszem észre...amúgy én csak a saját véleményet írtam le...nem költenék az életbe 140 ezret csak mobilra pedig most lenne rá pénzem. a 3gs-t is használtan vettem.
2011. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hogyne lenne értelme cserélni? retina kijelző, üveg és fém, van rajta vaku 5MP kamera, jó gyors bár néha ezis laggol. aki aztmondja nem laggol az iphone 4 az idióta és csak képen látott.. jaj bocsánat a forumokon ezt Mikrolaggnak hivják. nekem teljesen mindegy az enyémis beszokott szaggatni de ettől függetlenülk imádom soha nem kéne más.


3gs-t nemtudom mennyire akadozik, de elég ratyi az a telefon az i4-hez képest.

2011. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem csak 3GS-re telik, így is barátomtól kapom barátnői áron :)

egyébként ha már ennyire jó a 4-es, és jövőre, vagy idén jön a 4S akkor azt miért nem várjátok meg?

2011. jún. 12. 17:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én már sok iphone 4-el nyomtam, mert gsm bolban dolgozom, de rohadt gyorsnak láttam az i4-et. ha sok dolog fut, akkor néha tényleg vannak "mikro laggok" de valahogy én nem görcsöltem rajtuk...


http://www.youtube.com/watch?v=fLreo24WYeQ

2011. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Speper9 válasza:
Én iPhone 4 helyett inkább vásárolnék egy HTC Sensationt, vagy egy HTC Desire HD-t... olcsóbbak és jobbak mint egy iPhone szerintem.
2011. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Iphone 4 előtti iphone-t sosem vettem volna, ha nyertem volna is rögtön eladtam volna.

A 4 az első Apple teló, amit már megtartanék, de ha nekem kéne venni akkor is inkább más telót vennék, de most nem ez volt a kérdés úgy hogy ezt nem folytatom tovább.

2011. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogyan tud egy iPhone laggolni.Max az internetes játékokban laggolhat, tudni illik a lagg az internetes Latency magas számánál jelentkezik.
2011. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
amit a 4-re tesznek azt lehet a 3gs-re is. viszont már akkor laggol amikor lapozik az ember egyik oldalról a másikra.. és nem csak nálam történt ez.
2011. jún. 12. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!