Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri jailbreakelni az...

Megéri jailbreakelni az iPhone 4-emet?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 4-em most vettem 1 hónapja szóval van rá még 11 hónap garancia. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek jailbreakeltessem-e a telót hogyha megjelenik az untethered verzió.

Mennyire biztos ez hogy gyári állapotba visszarakom és nem derítik ki a szervízbe hogy volt jailbreakelve


2011. nov. 6. 16:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
+ egy GSMhome nevű szaküzletben vettem a telefont, a garancia vesztés ez esetben is elvész? (ugyértme nem hivatalos apple boltból)
2011. nov. 6. 16:47
 2/16 anonim válasza:
A haverom jailbrakelte az Iphoneját és rövidebb ideig fog működni a telód de ingyen tölthetsz le majdnem mindent
2011. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

De lehet hogy megtudják a szervízben. De remé.

lem segítettem dönteni

2011. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Rövidebb ideig ? Ekkora hülyeséget még nem hallottam, csak a szoftveren változtat annyit, hogy enged rátenni + dolgot, pl amivel ingyen szedhetsz le appokat.
2011. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 bp1985 ***** válasza:
GSMhome-nál vásárolt telefonnál tökmindegy, mert a garinál úgyis kitalálnak valamit, mivel nem hivatalos forrásból van a telefon, hanem küldföldről behozott, utólag függetlenített készülékekről van szó. Az, hogy neked megéri e, te tudhatod. Senki más. Ha nem akarsz más telefonnal bt-n kommunikálni, nem akarsz ingyenes programokat rárakni, akkor nem kell. De ha igen, akkor kell.
2011. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha úgy sincs rá gari, akkor miért ne? Ez a gsmhome lehet 11 hónap mulva már nem is létezik. Ha igen, akkor se biztos, hogy szóba állnak veled. Ha szóba állnak, akkor is bármilyen ürüggyel nem garanciálissá nyilváníthatják a problémát és még ellenkezni sem tudsz. Gyakorlatilag a garanciád gyenge lábakon áll, ha áll egyáltalán. A helyedben simán feltörném a szoftvert.
2011. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 bp1985 ***** válasza:
Utolsónak igaza van, ezért sem veszek ilyen helyen semmit, még levegőt sem.
2011. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És nem az a kérdés, hogy észre tudják-e venni, hanem, hogy észre akarják-e venni. Egy hozzá értő szervizes előtt semmi sem marad titok. Csak a jóindulatán múlik, hogy problémázik-e a feltört szoftveren, vagy sem.
2011. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hmm hát nem tudom mindenesetre a garancialevél tartalmazza a telefon megnevezését ( apple iphone 4 black stb.stb.) az árát meg a gyári számát ( imei számot ugye) meghogy a gsmhome adja a garanciát.

Elég korrektnek tűnik

+ a doboz teljesen originál volt

2011. nov. 6. 23:08
 10/16 anonim ***** válasza:

De ha a cég megszűnik, akkor a hiteles garancialeveleddel kitörölheted.

Ha meg elhajtanak a szervízből egy "A hiba nem rendeltetésszerű használatból ered" kifogással, akkor sorban állhatsz a sóhivatalban. Vagy soktízezerért megjavíttathatod máshol. Kívánom, hogy ne legyen igazam és ha ne adj' isten, elromlana a mobilod, javítsák meg becsülettel. De a nyakamat nem tenném rá, hogy ha szervízigénnyel fordulsz hozzájuk, nem ráznak le.

2011. nov. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!