Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 fülesen hogy tudok...

Nokia 5800 fülesen hogy tudok nagyobb hangerőt elérni?

Figyelt kérdés

Gyári fülessel használom, hangszínszabályzót már maxra tettem és így is halk próbáltam másik fülessel azzal is..

próbáljak másik lejátszót??egyéb ötlet? előre is köszi


2011. jún. 14. 22:26
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
közbeiktatsz egy zseb-erősítőt (ami nem két fillér). vagy B megoldás, megelégszel a mostani hangerővel és nem cseszed szét a hallásodat. C megoldás veszel egy in-ear fülest, vagy egy fejhallgatót, az szigetel legalább.
2011. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát igencsak tropa lehet a hallásod, ha max hangerőn is halknad hallod. vagy esetleg a zene halk, ami rajta van. vagy gyenge fülesekkel próbáltad
2011. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hy! Nekem is az volt a problémám. Én megoldottam némi anyagi befektetéssel. ( igaz már nincs meg a teló sajnos, vagyis megvan csak C vágányon ) Vettem egy olyan fülhallgatót amin van hangerőnövelő. 15 pénz volt de az élmény felbecsülhetetlen!
2011. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gyári szar van most.. de tényleg halk..metron vagyok alig hallom a zenét am is csak lájtosan.. :/
2011. jún. 14. 22:42
 5/5 Panda Péter ***** válasza:

nekem anno in-ear fülessel (creative ep630) feles hangerő elég volt, hogy élvezhetően hallgassam a metrón(!) a zenét (creative zen). most egy zárt fejhallgatóm van (creative aurvana live!) itt kb 80%-osra kell nyomni a hangerőt hogy élvezhető legyen de ennek a fajta fejesnek nem valami jó a szigetelése, és a lejátszó erősítőjének is nagyobb teher meghajtani. szóval szerintem neked is inkább egy normális füles/fejes kéne.

(nem vagyok creative fanboy)

2011. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!