Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom beállítani a...

Hogy tudom beállítani a Samsung Champ GT-C3300K telefonom, hogy 500kb-nál nagyobb játékokat is fel tudjak rakni?

Figyelt kérdés
Valamiért nem engedi az 500kb-nál nagyobb játékokat telepíteni a teló, viszont olvastam, hogy be lehet állítani valahogy, hogy engedje, viszont nekem nem sikerült. Kérlek segítsetek!!
2011. okt. 19. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

ez nem megy csak szoftverfrissitéssel!

az pedig garancia vesztéssel jár!

2011. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

írd be h *#52828378#

majd menj ota test, és állítsad a max jar sizet annyira amennyit akarsz max méretnek. nem tuti mert nekem sikerült de nem k-m hanem i-m van(gt-c3300i champ). ezt minden újraindításkor meg kell csinálni mert ha újraindítod akkor visszaáll

2011. nov. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
tölsd le a jadmakert nekem azzal sikerült
2012. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Legoman válasza:

Itt van az a kód

*#52828378#

rámész OTA test és maximum jar size beállítod amennyire akarod de ha utána kikapcsolod a telefont és vissza akkor újra be kell állítani!!

2012. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!