Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilos ZTE Blade telefont...

T-mobilos ZTE Blade telefont tudnék vásárolni. Hogy tudom megoldani a függetlenítését, ha én nem igazán értek hozzá?

Figyelt kérdés

Vodafone-os vagyok, és ott sajnos most nem lehet kapni ezt a telefont (jelenleg), nekem viszont 2-3 napon belül kellene. Xperia X8 jött még szóba, de tanácstalan vagyok, hogy melyik éri meg jobban (Sony Ericsson, vagy ZTE+függetlenítés).

Köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 15. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán, ezt a legegyszerübb függetleniteni, nyugodtan megveheted.


[link]

2011. jún. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt tudod kifüggetleníteni a Blade-et ingyen:


[link]


Ha nem megy, hozd el hozzám a Nyugatihoz, és megcsinálom neked egy tábla Milka csokiért... :)

2011. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma sikerült hozzájutnom a Vodafone-nál, így már nem okoz gondot a függetlenítés, a használata annál inkább, de azt meg meg lehet szokni :)
2011. jún. 15. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!