Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok ingyen Facebook-ozni...

Nem tudok ingyen Facebook-ozni az új androidos telefonomon (Samu Galaxy Mini), azt írja ki, hogy "a weboldal nem érhető el. " Természetesen T-s vagyok, előző telefonommal tudtam ingyen Facebookozni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 22:30
 1/5 anonim válasza:

Már lejárt ez a t-mobilos facebook "kedvezmény".


Amúgy kb fél éve lejárt volna, csak a T-mobil meghosszabbította.

2011. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem járt le!!Ma is facebook-oztam.

Amúgy nem tudom mi a gond.Lehet hogy mivel androidos ezért kell hozzá wifi,de ez csak az én "hülyeségem".

2011. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Wifin pont nem megy a facebook zero. Csak kezd egy kicsit unalmas lenni, hogy állandóan megkérdezik ezt a kérdést. Azért van az a ... kereső, hogy használd. De most már mindegy.

És akkor az unalomig elismételt kérdések ilyenkor:

Net nincs letiltva a telón? Gyári böngészővel próbálod? Jók a netbeállítások? (mondjuk ez androidnál jónak kell lennie)

2011. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hali

a net a telódon nincs letiltva?? mert ha igen akk nem tudsz fb-zni

1. válaszoló facebook még mindig van telón:)

2011. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs letiltva, első dolgom az volt, hogy beállítottam az internet kapcsolatot. Már megoldódott a probléma. Annyi volt, hogy új volt a telefon és a kártya is, és másnap kaptam egy sms-t a t-mobiltól (átlagos sms, arról szól, hogy tudok mms-t küldeni és fogadni bla bla bla) és megpóbáltam a facebookot és működött. Csak várni kellett egy napot.
2011. jún. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!