Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Nokia N97 mini...

Szerintetek a Nokia N97 mini egy 15 éves lánynak való?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Jah mert o ugyse tudja kihasznalni
2011. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha szereti az érzéketlenséget meg a lassúságot, akkor könny szívvel
2011. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*könnyű
2011. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Ha egy sz@rt akarsz, akkor vedd meg.
2011. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A felét sem tudja kihasználni a telefon lehetőségeinek, felesleges pénzkidobás. Facebookra jó egy olcsóbb Samsung is.
2011. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Komolyan ahányszor feltettem ezt a kérdést élőbe + neten annyiféle választ adtak...Valakik szerint a Nokiak jók, valakik szerint a legszarabb telok .Valakik szerint a Samsungok jók ,valakik szerint xar...Hogy lehet így telot választani?
2011. szept. 18. 11:40
 7/8 Dave46 ***** válasza:
Úgy hogy menny be egy Média Markt-ba és nézegesd meg őket részletesen hogy melyik tetszik. Az N97mini egy teljesen jó telefon,nincs vele semmi baj. Igényes anyagminőségű és szép is szerintem,de úgy is írják mindjárt hogy sz@r mert rossz rajta az op rendszer meg stb. Ez ne érdekeljen mert mindenkinek mások az igényei. Szóval szerintem jó!
2011. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy nem jó telefon, talán a Nokia egyik utolsó igazán jó telefonja volt, mielőtt az Android és az iOS teret nyertek. Ez volt maga AZ okostelefon, de szerintem teljesen felesleges még neked egy ilyen tudású készülék - kiindulva abból, hogy egyrészt nem tudod úgy feltörni, hogy használható is legyen, na meg abból, hogy egy 15 éves lánynak többnyire kimerülnek a kommunikációs igényei facebookban és e-mailben. Ezért ott marad a telefon rengeteg egyéb lehetősége kiaknázatlanul.

Azt is tudni kell, hogy akkor még nem volt olyan szinten az adatátviteli technológia, vagy az érintőkijelző, mint ma, ezért hardverileg, mindenileg jobb, gyorsabb telefonokat lehet venni olcsóbbért.

Ha neked ez kell, akkor ezt vedd meg, ne kérdezd meg ezredszerre is ugyanezt, mert már vagy az ötödik kérdésedre válaszolok.

2011. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!