Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok 40000 Ft-ért (tovább lent)?

Figyelt kérdés
1 éve vettem egy samsung s5230 hát nagyon nagy csalódás ért...azt hittem hogy azért mert érintőképernyős mindent tud..de kb nem sokkal tudott többet mint az előző..se wifi se semmi...Most szeretnék egy érintőképernyős.wifis,androidos(ha lehet annak is valami modernebb változatával)meg olyan dolgokkal ellátva amik mostanában divatosak és jók (annyi pénzért).Mert akkor kb azt sem tudtam hogy mi az a wifi és megszívtam mert már mindenhol azt látom hogy free wifi stb. hát én nem sokra megyek vele xD Annyi a lényeg hogy úgy lehessen vele netezni mintha egy számítógép lenne szépen nyissa meg az oldalakat...
2011. jún. 19. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
használtba vagy újba? Iphone vagy HTC ha használt kell ja ha új akk názz kürűl a neten
2011. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
új :)
2011. jún. 19. 13:31
 3/11 anonim ***** válasza:
jó de felismeri a kártyát?
2011. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jah bocs nem ide akartam írni ezt sry. Am nokia vagy ilyesmi am van újba enyiért
2011. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy 3 GT 15800. Saturnban kártyafüggetlen 39 ezer ft.
2011. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
HTC Desire HD - csak 25.491 Ft, és nagyon jó telefon... ja és még egy évig havi 5.000 Ft... :D
2011. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok: nekem a szolgáltatónál (szerződés hosszabbításnál) adtak egy ilyen Galaxyt, semmi gond nincs vele, tud mindent (internet, email, GoogleMaps, fotók, rádió, amit akarsz). Ráadásul Linux-os.
2011. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2011. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hm.. Veszel egy telefont azzal a jelszóval, ha érintőképernyős akkor van WiFije is? Ez (régebben) messze nem egyértelmű!

Most pedig, megint belefuthatsz egybe.

A WiFis készülékek csak akkor tudnak "WiFizni", ha van egy szolgáltató, jellemzően 10m-en belüli AP-vel, vagy HotSpottal, aki számodra ingyenesen biztosítja a net elérést. Ez persze lehet saját WiFis routered is, abból Te, az előfizetésed okán hozzáférhetsz a nethez. Egyébként nem!

2011. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Galaxy mini!
2011. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!