Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Androidos telefonnal,...

Egy Androidos telefonnal, vagy egy iPhone-nal járok jobban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez Tőled függ, mennyire szeretsz/mersz buherálni, programokat telepíteni, jailbreakelni, rootolni..

Van ki ezt szereti, van ki azt utálja.

2011. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
69%
iPhone
2011. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy Samsung Galaxy S2 simán veri az iPhone-t!
2011. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

iPhone


Ha meg nem tetszik az még eltudod adni normális áron, nem ugy mint az androidosokat

2011. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jó az s2 mostanio teló az iphone 4 meg már közel 1 éves.


én az iphone ajánlom mert a 3 éves 3G t is még viszik 50-60ezerért. elég értékálló.

az android annak való aki szereti buherálni a telefonokat.


az iphonera olyan profi gamek vannak h teljesen le vagyok hűlve. én imádom.

androidban elméletben vagyok jártam mert először galaxy S t akartam, de ahogy olvasgattam róla, meg néztem a szakmai topicocat inkább az iphone 4 jött be. átlag felhasználóként (zene,film, olvasás, játék játék játék, navigáció, szoftverek alkalmazások mennyisége és minősége alapján,zseblámpa funkció-nekem kell!) ez kezelhetőbb.


ami először zavart az androidban (a spicát néztem ki még tavaly) h minden topicban minden 2 hsz, fohászkodás volt a gyártóhoz h jujj de ugye lesz majd erre froyo??? és társai. nahh spicára nem lett. néztem az GS , arra lesz még mert fejlesztői telefon, de a többit hamar elfelejtik.

iphonera 2 évig tuti van frissités.


de tényleg az igényeidhez kell mérni. én annyira nem bütykölök csak használom. ha jön frissités és tetszik letöltöm. iphonehoz van 2 évire a tmobilnál ingyenes navi. azt is próbáltam kocsoval,gyalog . jó volt.


aztán ha iphone 6ra váltanék még akkor is tiszteséges árat fogok érte kapni.

2011. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindenképpen iPhone!
2011. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így már biztosan iPhone 4 lesz! :)
2011. jún. 21. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!