Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson Xperia Arc vagy...

Sony Ericcson Xperia Arc vagy HTC Desire HD?

Figyelt kérdés
Először a Sony Ericcsonra nem is gondoltam, csak a HTC-re meg a Samsung Galaxy-ra. Na, gyorsaságban, meg képernyőben sokkal jobb a HTC, szóval az maradt. De még ma megnéztem a Sony-t is, és az valamivel drágább, de gondolom azért is, mert az újabb. Egyébként nagy különbség nincs a két teló közt. Szóval melyik és miért?!?
2011. jún. 19. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
HTC
2011. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Arc jobb kamera, + android 2.3.3 miatt
2011. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mind2 kiváló telefon és hardveresen is nagyon hasonlítanak de már csak a HDMI miatt is jobban ajánlom neked az ARC-ot és fogadok lesz olyan aki azt írja,hogy ezek áráért kapsz egy LG Optimus 2x-et de olyat ne vegyél mivel mind2 telefon nagyban alázza.


UI: [link] Menj a Minden vélmény és indulj az első oldaltól.

2011. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
én is az Optimus 2x-et mondanám. Az Arc-nak nevetéges az ára
2011. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
HTC Desire HD
2011. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi kommenteket! LG biztosan nem lesz, és kicsit félek a Sonytól... A HTC mellett szól (nagyon nagyon fontosnak tartom) hogy saját oldalról lehet letölteni az ingyenes alkalmazásokat! www.htcsense.com
2011. jún. 19. 19:03
 7/16 hurikan23 ***** válasza:
71%

"én is az Optimus 2x-et mondanám. Az Arc-nak nevetéges az ára"


Az lehet, hogy nevetséges az ára, de a 2x-nél még úgy is sokkal jobb az Arc, hogy csak 1 magos a procija.

Bár neked úgyis mindegy, csak SE ne legyen...

2011. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

hogy lenne jobb ember?


az Optimusnak IPS paneles kijelzője van, az Arc-nak gagyibb LED backlight LCD. Dual Core proci, Arc-ban 1 mag.

Optimusban ULP GeForce GPU, Arc-ban Adreno 205


azért ezek jó nagy különbségek

2011. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De a 2X abszolút szarul van optimalizálva ezért lett egy elcseszett teló ezt be kell látnod.
2011. jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 hurikan23 ***** válasza:
100%

"hogy lenne jobb ember?


az Optimusnak IPS paneles kijelzője van, az Arc-nak gagyibb LED backlight LCD. Dual Core proci, Arc-ban 1 mag.

Optimusban ULP GeForce GPU, Arc-ban Adreno 205


azért ezek jó nagy különbségek"


Jó nagy különbségek, beleraktak mindent ami jó, de csináltak hozzá egy okádék szoftvert, talán még a hardvert sem optimalizálták egymáshoz.

Én jelen formájában ezt az lg-t még az ellenségeimnek sem ajánlanám.

2011. jún. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!