Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyk teló jobb Galaxy mini...

Melyk teló jobb Galaxy mini vagy Star II? érvekkel

Figyelt kérdés
wifis mind2 szóval nem nagyon tudok dönteni. mert nekem eleve tetszett a star sima is, csak az alakja meg a külseje nem.
2011. jún. 19. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
A sima Star nagyon szar a 2 már jobb egy fokkal de a kérdés-re válaszolva a Galaxy mini és azért mert Android-os.
2011. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Két külön kategória a két telefon. A Galaxy mini egy androidos okostelefon, a star II meg egy sima érintős telefon. Ebből már elég jól látható, hogy a mini a jobb. De bármennyire is jó az android szerintem nem való mindenkinek.
2011. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Samsung Galaxy Mini (S5570) Androidos, abból egyelöre Froyo, de jön rá is Gingerbread.


Hogy ez mit jelent 2011-ben, azt gondolom tudod.

Ha lány vagy, és csak arra kell, hogy legyen egy menö telefonod, akkor vedd amelyik tetszik, ha fiu vagy, akkor Mini mindenképp, új rommal a kamera sokkal jobb lesz, a GPS jó, stb stb.

[link] - itt egy összehasonlítás


30 450 FT-ért viheted is :)

2011. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :)) én is csak az androidod látom nagy különbségnek, de még mindig nem tudom, hogy ez miben lett jobb mit csinál? :S :D
2011. jún. 19. 17:33
 5/9 anonim válasza:

Az Androidra rápakolhatsz egy rakás alkalmazást Marketröl, de nemcsak, a Star 2, zárt oprendszer, oda csak Samuszoftok vannak, illetve nincs szabadságod.


Tapogasd meg a Minit, majd a Star 2-t.

A mini jobb szerintem :)

2011. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"de még mindig nem tudom, hogy ez miben lett jobb mit csinál? :S :D"


Akkor neked a Star 2 való.

2011. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem vagyok hülye, ok? azt pl tudtam, h a star II zárt

csak egy bnőm mondta, h az android nem csinál kb semmit, csak szarakszik, ezért kérdeztem rá

2011. jún. 19. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:

nem csinál kb semmit, csak szarakszik

Ez ám a meglátás. Gondolom barátnőd is azok közé az android tulajok közé tartozik akiknek fogalmuk nincs, hogy mi is ez és mire jó. Így persze, hogy gondjai vannak vele és nem fog tetszeni neki az egész. Aki tudja mi az és tudja is használni az nyilván nem fog ilyet mondani neked. Egy elég egyszerűen kezelhető rendszer, csak nem árt ha használod hozzá az eszedet is. Na ezt sokan nem teszik ezért számukra egy bonyolult, nehezen kezelhető, semmire se jó cuccnak tűnhet az android. Akiket meg nem érdekelnek a telefonok azok meg ne vegyenek olyat amiről nem tudják, hogy mi, mert azoknak is csak egy semmire való dolognak fogják tartani az androidot.

2011. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezért mondtam, hogy a star 2-őt vedd. mert ha a minit veszel, ide fogsz 600 kérdést kiírni, hogy mit hogy kell?
2011. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!