Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone letiltja a készülék...

A Vodafone letiltja a készüléket IMEI szám alapján, és Vitamax-szal sem lehet majd használni?

Figyelt kérdés
Mi történik ha a Vodafonos csomag előfizetési díját egy idő után nem tudom fizetni? A kimenő, majd bejövő hívásokat letiltják, ezt tudom. De a készüléket is letiltják a hálózatról, és Vitamax kártyával sem tudom használni?
2011. jún. 20. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
késedelmi kamatokkal együtt behajtják az előfizetési díjat, és még a perköltséget is te fogod kifizetni
2011. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak előfizetésidíj-elmaradásod van, akkor csak a SIM kártyát tiltják, és felmondják a szerződésed. A telefont nem tiltják le. Ha a készüléket részletre vetted, akkor esélyesen a készüléket is letilthatják, de a vodafone nem szokott, csak lopás esetén tiltani. A T-Mobile az letiltja a készüléket is.
2011. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen a tmobilnek heppje ez a telefon tiltogatosdni, az még nem jutott eszükbe lehet nem kéne boldog, boldogtalannak minden papír nélkül telefont kiadnia..
2011. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Papír nélkül max gsm boltba veszel telefont. Ilyen gsm line, meg mittomén miknél. T-nél te papír nélkül semmit nem kapsz. Kérdésre válaszolva. A telefont is tiltják egy idő után, nem azonnal.
2011. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amég a telenor kér, bankszámla számot, vagy kifizetett csekket a té semmit, betöltöd a 18at besétálsz és már adják is részletre ki a telót..utána meg tiltogatják lefele..tés vagyok szall tudom..személyi kellett és lakcím kártya még ismerősnek telenorba befizetett közüzemi számla is..
2011. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jún. 22. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!