Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy beázása esetén...

Motorola Defy beázása esetén cserélik vagy nem biztosítják ezt a szempontot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 00:31
 1/10 bp1985 ***** válasza:
Beázásra NINCS garancia. Alkatrésznek eladhatod a működő darabjait, másra nem jó sajnos.
2011. jún. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy próbát megér vidd be mond h nemkapcsolt be egyszercsak nincs veszteni valód nekem zte blade-et kicserélték és bevolt ázva. Besem vizsgáltak hanem egyből ha nem igy lesz akkor ugyis eszrefogjak venni az indikator papírokrol ami bennevan. De mondom megkell probalnod!!!
2011. jún. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De megne mond h beázott!! csak azt h nem kapcsol be. Ha bekapcsol és mondjuk barmien hibája van akkoris mond h magától ien lett
2011. jún. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van benne egy papírcsík ami elszíneződik ha vizet kap. Ha mákod van, akkor addig nem ment el a folyadék. Tetesd a hülyét amikor beviszed, nem tudod miért nem jó a telefon. Ha azzal mész be hogy eláztattad, akkor vigyél magaddal sok pénzt mert nem garanciás javítás lesz.
2011. jún. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Vodánál úgy adják eleve az IP67-nek (=fél óra 1m mély vízbe) telefont, hogy benne a dobozban a cetli: "Ez a telefon nem vízálló!"...
2011. jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na ez az. de a mobilarénások csap a lá teszik én meg mondtam vásárláskor a boltba, hogy vizelet tesztnek fogom alávetni, de azt mondták nem ajánlják.. drága a kisérletezéshez az én pénztárcámnak, de nagyon kiprobálnám :D
2011. jún. 21. 10:57
 7/10 anonim ***** válasza:
A vizelet nem víz. Maró anyagot tartalmaz.
2011. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó, ennek az lenne a lényege, h pl ha beesik a viízbe ne follyon bele a fülihali és az usb bemenet mellett, mert nincs pénzem még egy telefonra vagy a javításra, de mivel víz, por, ütés állónak titulálják.. kipróbálnám
2011. jún. 21. 12:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha minden jól össze van rakva és le van minden zárva még víz alatt is kamerázhatsz vele :D Én kipróbáltam egy teli fürdőkádban, hogy milyen víz alatt kamerázni és nagyon durva!! :D Ha nem hiszed el akkor nézd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=i0r_Rn6suCk
2011. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha beázott akkor is ki kell hogy cseréljék mivel eleve IP67-es szabványnak KELL megfelelni a telefonnak.. ami védelmet nyújt a viz ellen is.. 1m méterig fél órát kell kibirnia..én vissza vinném azt ha nem cserélik ki olyan balhét levágnék xD


vagy mondd nekik h feljelented őket a fogyasztóvédőknél..akor biztos cserélni fogják

2011. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!