Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik az, az angol város,...

Melyik az, az angol város, amelyik mindenféle szempontot figyelembe véve a "legélhetőbb"? Ha erre így egyáltalán lehet válaszolni.

Figyelt kérdés
Angliába mennénk nyelvet tanulni(tökéletesíteni), és esetleg munkát vállalni a későbbiekben, de ugyanakkor ezt a legolcsóbban lehet megúszni... Egy olyan helyet keresek, (lehet kisváros nagyváros) ahol reális esély van munkát találni, de ugyanakkor a megélhetési költségek alacsonyabbak mint pl. Londonban.
2011. okt. 20. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Almodj kiralylany...

Ahol olcsobb a lakber, ott kevesebb a munka, kevesebbet keresel es ugyanugy nehezen jossz ki. A boltokban ezen a helyen kevesebb lesz a valasztek es az is a dragabb fajtabol. A kozlekedes sem olyan jo es ez is neheziti a munka keresesi es sporolasi lehetoseget. Londonban legalabb valogathatsz.

En meg ma is csak reszmunkaidoben dolgozom, pedig 2 eve koltoztem videkre Londonbol. Csak azert tudok megelni, mert a parom eltart felig-meddig. Nem egy leanyalom, mikor szamolgatnotok kell a penzt.

2011. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy előttem írták, bár egy ismerősöm szerencsés volt, és London peremvárosában is talált melót a barátnőjével, ott azért olcsóbb az albérlet/szoba.

Nekem egyébként Liverpool jobban tetszik, bár nem tudom milyen ott élni, mi Londonban vagyunk.

2011. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha fiatal vagy és jól akarod magad érezni, akkor Newcastle. Szép és modern a város, európai feeling és a legjobb éjszakai élet angliában. A nyelvet viszont kicsit furcsán beszélik, de hát ők végülis geordie-k nem angolok :D

Liverpool is jó hely csak ott nincsen munka.

2013. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!