Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen játékokat ajánlotok?

Milyen játékokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
iphone 4-re milyen játékot töltsek le?van már pár jó de ti milyen jókat tudtok ami ingyenes
2011. jún. 21. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
ninjump a kedvencem:)
2011. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mega Jump(most is épp ezzel játszok :)), Pocket Frogs... Tudnék rengeteget sorolni még, de azok nem ingyenesek..
2011. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

attól függ h mit szeretsz. engem mondjuk egy angry birds meg az ilyen ügyességi játékok nem szórakoztatnak.


nem tudom mennyire szereted a fantasyt meg a szerepjátékokat,d e van egy nagyon nagyon olcsó és király wow klón 0,79 centért ami kb 215 ft az order and chaos. nagyon cool tényleg tiszta wow. aztán fél évre kb 600ft a regdíj.

most látom h van vmi army of darkness csomó pzitv visszajelzéssel és free.

2011. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
estleg a zuma, az is vmi ügyességi még én is elvoltam vele és a seasons most free
2011. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!