Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adatkábel telefonhoz, kérdés!?

Adatkábel telefonhoz, kérdés!?

Figyelt kérdés

Szóval ha van pl: Egy samsung champs telefonod, akkor ahhoz bármilyen Samsung adatkábel jó? Vagy csak az ahhoz tartozó darab?

Ilyen telefonom van, és nem tudom hogy milyet kell vennem hozzá, mert nem járt hozzá! Köszönöm


2011. jún. 21. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
a boltos tudni fogja
2011. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még egy kérdés, itt kicsit lapozgattam és, volt egy kérdés hogy lehet-e rajt Facebookozni, az volt az egyik válasza hogy "ha T-mobilos akkor igen" (mármint ingyen facebookozni) Mert nekem T-mobilos
2011. jún. 21. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet rajta, a telefon saját böngészőjében beírod hogy 0.facebook.com és máris ingyen vana facebook.
2011. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem t-mobilos vagyok ezért nem tudom pontosan de akkor ingyenes ha a 0.facebook oldalon lépsz be
2011. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még valami (bocsi :-D) Az mit jelent pontosan hogyha nincs aktiváltatva a kártya? Akkor nem lehet rajt netezni sem? Mert természetesen lesz aktiváltatva :-D csak még nincs, és most jelenleg nem is akarok vele semmi fontosat, ha valakivel beszélni akarok akkor ott a másik telefon (sony W205) De azt eladjuk :-D
2011. jún. 21. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!