Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt választanátok?...

Melyik mobilt választanátok? (lent felsorolva)

Figyelt kérdés

sony ericsson arc

motorola atrix

samsung galaxy s2

iphone 4

lg optimus 3d

melyiket vennétek meg és miért?


2011. jún. 21. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S2-őt mert Android-os vagyok és véleményem szerintem az a legjobb.
2011. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

amik használhatóak is, nem csak dísz az érintőkijelző:


samsung galaxy S2

iphone 4


ezek közül nem tudnék választani, de ha az eszemre halgatok samsung, ha a szivemre iphone :)

2011. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S2!
2011. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
iPhone 4. Egyértelmü. Az egyetlen értelmes okostelefon..
2011. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

elsősorban samsung galaxy s2

utána iphone 4

2011. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az okostelóknál első kérdés hogy MIRE használod? az iphone lévén nem androidos kicsit ˇkülöncˇ. nem is biztos hogy a legjobb mobil most inkább ilyen hype, ilyen őrület, meg mondák meg mítoszok övezik hogy iPhone és ezért veszik. véleményem szerint ha iPhonet akarsz nyugodtan nem szólom le, csak nem az a pillanatnyi legjobb. mert a wp7(windows phone 7)-es mobilok is durvák a galaxy s2 szép gyors kiismerhető, viszont ha már ennyit szánsz egy mobilra, vedd figyelembe, hogy ott van a pályán a HTC Sensation. a htc CSAK felsőkategóriában van és a htc sensation az első kétmagos teló aminek a két magja külön képes dolgozni, tehát felveszi a versenyt a galaxyval ami szintén kétmagos. szóval én azt ajánlanám. nem vetem el a sonyt sem mert szép a kezelési felület, viszont nem csúcstelefon mint a többi. az atrix szintén ilyen. a motorlának nagy dobásai vannak, pl. anno a v3,v8,v9 és az atrix is ilyen. lg 3d-t ne nekem is lgm van nem szólok ellene de ink vegyél a gyártótól egy optimus blacket vagy ha kínálatba jön redbull mobileon kívül akk úgy mert annak viszonylag egyedi a felülete. zudásban mindegyik teló ott van,hiszen android honeycomb (2.3.3) verzió megy rajta, ajelenlegi legfrissebb. de ha mégis iphonet akarsz venni akkor már várd meg a szeptembert akkor jön ki az iphone és az iOS 5 . az ios az oprendszere az iphonennak meg az ipadnek. ha többet akarsz még infót írj üzit vagy e-mailt most csak igen lebutítottan válaszoltam.


yesyes96@gmail.com


egy telófan

2011. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

utolsónak meg üzenem hogy ha lehetne ősszehasonlítanád nekem a samsung galaxy s2 és a htc sensation-t?

hogy melyik a jobb és miben ,melyik miért rosszabb meg ilyenek de csak ha lesz rá időd addig is köszönöm ezt a kommentet :)

2011. jún. 24. 00:15
 8/10 kolo ***** válasza:

Erre van egy profi tesztoldal. Ezzel foglalkoznak, ez a munkájuk.

[link]

Ajánlom olvasgatni, mielőtt veszel telefont.

2011. jún. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jún. 24. 08:26
 10/10 anonim ***** válasza:
jaja mobilarénán kell nézni mert az szépen lefordítja egyszerű nyelvre neked.
2011. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!