Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C6-ra GSM-ben tudnak...

Nokia C6-ra GSM-ben tudnak magyar menüt tenni, vagy esetleg egy eredeti Nokia szoftverfrissitő progival én is tudok?

Figyelt kérdés
Találtam a neten egy szép állapotú C6-ot és mivel nincs rajta magyar menü,ezért olcsóbban adja,amúgy szép állapotban van.Elvileg,ha letöltöm a Nokia oldaláról a szoftverfirssitő programot,akkor én is megtudom csinálni itthon.Nem?előre köszi a válaszokat
2011. jún. 23. 08:51
 1/5 A kérdező kommentje:

és még 1 kérdés...

a kijelzője puha kemény?

2011. jún. 23. 09:12
 2/5 A kérdező kommentje:
akarom mondani puha vagy kemény?
2011. jún. 23. 09:12
 3/5 anonim válasza:
Az első kérdésedre nem tudom a választ.. Nekem Nokia C6-00 van nemtudom melyikre gondolsz.. mert van c6-01 is. a képernyője nem kemény, nem puha,.
2011. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!


C6-00-ra gondoltam,ami neked is van...A kijelzője jól érzékel?Megvagy vele elégedve?Nekem nagyon bejön ez a típus.

2011. jún. 23. 14:02
 5/5 kolo ***** válasza:
Mi a rák az a "puha" kijelző? Ha az érintésérzékelési technológiát kérdezed, akkor az rezisztív. Elvileg amúgy tudod magyarra frissíteni, de itthon csak magyar lokalizációval ellátott Nokia telefonok kerülnek hivatalosan forgalomba. Ezt külföldről hozták be, valószínűleg szürkeimportos, úgyhogy szerintem felejtsd el.
2011. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!