Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nőies okostelefont keresek....

Nőies okostelefont keresek. Ötlet?

Figyelt kérdés
Persze nem kell teljes pink de azért jó lenne ha lenne benne kicsi nőiesség de emellett szeretném ha komoly kis telefon is lenne. Eddig ami ilyet találtam galaxy S white és az iphone 3gs White. Esetleg valami ezekhez hasonló? A mini nem kell:))))))))))
2011. jún. 23. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyik telefonhoz vehetsz illeszkedő rápattintható hátlapot, így felesleges több pénzt azért kiadni, mert fehér alapból a teló (ráadásul kevés helyen kapható és ott is drágán)

Barátnőm SE x10-et vett (nem ajánlom egyébként csak szemléltetésnek írom) ami nem egy női telefon, nagy fekete, inkább üzleti modell. Vett rá egy ilyet kb 2 dollár szállítással ebay-ről

[link]

így már teljesen vállalható egy csajnak is, tehát inkább a telefont tartsd szem előtt utólag lehet turbózni :)

2011. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Samsung Diva
2011. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
diva mióta okos telefon? :D az egy fos, ráadásul a hátulja olyan mint egy pufi dzseki...
2011. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az diva...hogyne -.-" elsőnek köszönöm!
2011. jún. 23. 10:05
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem Nokia Illuvial Pink van, annyira okos, amennyire nekem kell, és mellé még szép is:-)
2011. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
49%

Hello Baby!


Íme, egy neked való cukimuki kis cicababás, női okostelcsi :-)


Kukcsizd meg a képet, és döncsizd el, hogy hogyan állna a kis kezecskédben és hogy a csodaszép műkörmeid nem-e karcolnák össze a telcsid kijelzőjét vagy hátlapját.


Nézd csak. Ide kattints---> [link]

2011. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A teló jól nézz ki, mükőrmeim meg jelenleg nincsenek -.-"
2011. jún. 23. 10:42
 8/15 A kérdező kommentje:
és am szőke se vagyok :D
2011. jún. 23. 10:43
 9/15 Dorn válasza:
Asus P320, SE X10 Mini, Samsung Galaxy 3/5 fehérben, Alcatel One Touch 990 és esetleg a HTC Wildfire...habár ez utóbbi a különféle színek ellenére annyira nem nőies szerintem :)
2011. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%

Lényegtelen, hogy nincsen műkörmöd jelenleg. Előbb-utóbb úgyis lesz :-) Meg a hajszíned is elhanyagolható.


A lényeg: tetszik-e a képen látható telefon vagy sem? :-)

2011. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!