Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gshez elég lejet a...

Iphone 3gshez elég lejet a 100mb-os mobilnet? Nem igen hazsnálnám semmire max néha facebook és egy egy oldal. Szerintem már ennek is kicsit horribilis az ára 990ért.

Figyelt kérdés
500mbért már képesek elkérni 1990-t. Szerintem kicsit szőrszáll hasógató. Nagyon netezni nem neteznék csak h pl az időjárás és a névnap naptár tudja magát frissíteni és facebook.
2011. jún. 24. 10:31
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért kapkodtam.
2011. jún. 24. 10:33
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem elég
2011. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100 mega simán netezéssel hamar elmegy
2011. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

necces, de akkor tényleg csak ritkán lehet vele netezni.semmi youtube meg ilyenek.

ajánlom akkor a dataman nevű progit az appstoreból mert azzal majd pontosan tudod figyelni az adatforgalmadat.

állítólag a tmob is küldd smst ha mindjárt elhasználod, de valójában arra nevárj mert hol küldik hol nem.én még sosem kaptam pedig mindig kihasználom az 500mbot és még soha de soha nem üzentek...

2011. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!