Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezzel a problémával visszavihe...

Ezzel a problémával visszavihetem garanciásan? Lentebb kifejtem.

Figyelt kérdés
1 hónapos a telóm kb., de esztétikai hibája van. Nokia C7-esről van szó. A zöld hívásfogadó,menü gomb, híváslerakó gomb egy üveg szerű panelen van, ami nem illeszkedik hibátlanul a telefonhoz,a képernyő és eközött rés van és oda beleesik a szösz, por. Ezzel a problémával visszavihetem? Tudnak vele mit csinálni? Vagy gáz lenne? Másik probléma, hogy néha nem úgy reagál az érintésre, ahogy kellene. Volt már ilyen telem, amit elloptak sajnos. Így tudom, hogy az tökéletesen működött+nem volt ez a réses hiba sem rajta. Szerintetek visszavigyem a T-mobile-ba?
2011. jún. 24. 11:17
 1/1 bp1985 ***** válasza:
Az érintő miatt visszaviheted, az amúgy sem erőssége a nokiának. Az illeszkedés miatt is visszaviheted.
2011. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!