Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Otthon is hasznalhato az...

Otthon is hasznalhato az iphone vagy a Samsung galaxy?

Figyelt kérdés

Amerikaban elek s vettem egy iphone-t reszletre, meg lenne kb 5 honap a reszletfizetesbol, de haza kell mennem a jovohonapba. Magyarul mar nem tudom fizetni, de ez alatt a 1.5 ev alatt szep kis penzt fizettem erte, es nem akarom hogy karba vesszen az ez ido alatt fizetett penzem.

Szal a kerdes...

Ki lehet utettni otthon az iphone-t vagy a samsung galaxy-t ugyanis a baratnomnek meg az van, o 1 evig tudta fizetni, mivel o is jon velem haza.

Itt ugy van, ha nem fizeted a keszuleket akkor kiutik, s nem tudod tobbe hasznalni. Persze en fizettem 1.5 evig meg fizetnem is, csakhat megyek haza a baratnommel egyutt es ez igy meg kacifantosabb lenne.


Szoval ki tud errol mit? Ki lehet uttetni, hogy ne tudjak kiutni ok a telephon-t?


2011. jún. 24. 22:00
 1/3 bp1985 ***** válasza:
gevey sim kell hozzá, kb 15 pénz/db de attól még ugyanúgy letilthatják.
2011. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, de attól még hogy haza jössz tudod fizetni ugyan úgy vagy nem akarod kifizetni?
2011. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva, nem nem akarom fizetni, mert mas amerikabol feltenni havonta 80 dollart, meg magyarorszagrol 15.000 forintot. Amerikaban fizettem, mert ott volt munka, ha meg dolgozol mi havonta 80 dollar? Fing! Magyarorszagrol 15.000 forintot feltenni Amerikaba nekem luxus. Orulok ha a hetkoznapit ki tudom teremteni abba a hamburger-ados vicc orszagba.
2011. jún. 25. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!