Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 van. Kalibráláss...

Samsung s5230 van. Kalibrálással akartam korrigálni 1 érintő hibát, viszont elállítottam, úgy hogy a kijelölt pont alá kell nyomjak és nem tudom javítani, mivel így se menübe se a billentyűzetbe nem tudok belemenni. Hogy tudnék én bejutni a menübe?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 14:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy volt már hasonló kérdés csak én nem találtam rá olyan választ ami nekem segítene.Szóval légyszi segíts ha tudsz!:)
2011. jún. 26. 14:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy az akkumulátort kiveszed hosszabb időre, és akkor lehet újra kell kalibrálni...

Ha nem megy, akkor szerviz.

2011. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom aztán meglátjuk...és köszi..
2011. jún. 26. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Sikerült valamit? :)
2011. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,sikerült végül szerelőhöz vinni és ott teljes kijelző csere,vagy valami hasonló ami az érintőhöz tartozik...hát nem olcsó dolog...szóval ha lehet senki ne nyúlkáljon a kalibráláshoz ha lehet....és minél egyszerűbb telót vegyetek!De azért még egyszer köszi a tippet!
2011. jún. 27. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!