Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok használt mobilokat...

Ajánlanátok használt mobilokat 30-50e között?

Figyelt kérdés

30-max 50e körül kéne érintőképernyős.

legyen benne wifi meg gps

én ihone 3g-re htc valamelyikére vagy motorola defyre gondoltam de várom a további ötleteket

Köszönöm!


2011. jún. 27. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
50eFt ért már újon kapsz Galaxy Ace t.
2011. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az előzővel értek egyet!

[link]

2011. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kösz!

és olcsóbban nincs?

2011. jún. 27. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért vigyázz, az az 50.000 Ft-os sok negatívummal bír.


Egyrészt nincs rá Samsung garancia, csak bolti, aminek hátránya például, hogy csak oda tudod visszavinni meghibásodás esetén, ráadásul sokáig szervizelik.


Más részt a belinkelt telefonon az op.rendszer ha jól tudom angol nyelvű (de azért ezt levelezd le velük). Bár lecserélheted magyar nyelvre, de akkor előfordul, hogy ugrik a garancia. Ja és persze nincs Samsung garancia.


De ha 50.000 szánsz egy telefonra kapsz újat is ilyen árkategóriában

2011. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Sőt még azért veszélyes a bolti garancia amellett, hogy kiszednek minden tartozékot belőle a töltőn kívül, de még a garancia sem biztos rajta. Gondolj bele, veszel egy telefont, 2 hét múlva csődbemegy a cég, vagy kivonul, azt csókolom. A Photohall is csődbement, mégse egy sufni cég volt. Akkor hova viszed a telefont, ha bármi baja van?
2011. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vatera,teszvesz.
2011. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!