Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vezeték nélküli routerrel...

Vezeték nélküli routerrel fogok tudni netezni?

Figyelt kérdés

Tiszteletem mindenkinek!


Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok! Hogy a közel jövőben tervezem hogy beszerzek egy vezetékes, vezeték nélküli routert... Mivel van asztali számítógép, amihez vezetékes kell, és vannak laptopok is, amiket vezeték nélkül akarok használni.


Na és akkor a kérdés az lenne hogy simán megteszi az olyan router, és akkor ugyan úgy felfogok tudni csatlakozni internetre, vagy olyat kell keresnem, amibe megtalálható 3G hogy is mondjam, mobilinternet?


Samsung Galaxy 3, és egy iphone 3gs


Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. jún. 28. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A 3G az a mobilszolgáltatók "NETE", neked simán elég lesz a WiFis router, menni fog minden..
2011. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek ha baromságot írtam, ezzel a 3G -vel kapcsolatban, de én az ilyenekben nem vagyok képben, sajnos nem ebbe a világba nőttem bele. Még egyszer bocsánat!


Akkor egy ilyen router megteszi?

Mint említettem:

-Asztali számítógéphez kellene(amit vezetékesen akarok megoldani)

-2 laptop(amit vezeték nélkül, vagyis wifivel)

-2 okostelefon(amit vezeték nélkül, és a telefon tartalmazz wifit


[link]


[link]

2011. jún. 28. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A második linken van a jó, az elsőn is van, de ott 3 eszköz is van, abból a felső a jó...
2011. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Ezt megveszed, a gépbe beviszel egy kábelt, a többi meg kábel nélküli lesz. Teljesen jó ez a router, ennél jobb nem kell.
2011. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. jún. 29. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!